معرفی شرکت

شرکت توسعه صنایع نیمه رسانا (سیدکو) با هدف تولید انواع محصولات روشنایی و با اتکا به نیروهای متخصص داخلی و با سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال ۱۳۹۶ تاسیس گردید. سهامداران اصلی این مجموعه، شرکت تولیدی Camelion چین و شرکت تک درخت سبز صنعت می باشد
شرکت Camelion با تولید طیف گسترده ای از تجهیزات الکترونیکی، مخابراتی و روشنایی در حال حاضر محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر می نماید
شرکت توسعه صنایع نیمه رسانا ، با جهت گیری پوشش بازار ایران و همچنین بازارهای منطقه به عنوان هاب منطقه ای شرکت Camelion آغاز به کار نموده است.
این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و استفاده از دستگاه های فول اتوماتیک تولید لامپ، توان تامین سهم قابل ملاحظه ای از نیازهای داخل و صادرات انواع محصولات به کشورهای منطقه را دارا می باشد. محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی سپیدرود رشت است و با افتتتاح طرح توسعه شرکت در زمستان ۱۳۹۸ ظرفیت تولید مجموعه به بیش از ۱۷ میلیون اتواع لامپ و چراغ LED در سال خواهد رسید.
طیف محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع لامپ های حبابی، شمعی، رفلکتور، های وات، انواع چراغ های توکار و روکار است و برنامه ی تیم R & D شرکت توسعه ی محصولات مجموعه همگام با رشد تکنولوژی صنعت روشنایی می باشد.

شرکت توسعه صنایع نیمه رسانا (سیدکو) بر اساس آخرین تکنولوژی صنعت روشنایی با بهره گیری از خط تمام اتوماتیک تولید لامپ موفق به افزایش بهره وری، کیفیت و ظرفیت تولید تولید انواع لامپ شده است.
در سیستم اتوماتیک سرانه تولید به ازای هر نفر ساعت بیش از ۳ برابر خط تولید دستی می باشد. حفظ ثبات کیفی محصولات از مزیت های اصلی این سیستم به شمار می رود.